Вітаємо освітян, батьків, учнів та всіх мешканців громади із Днем знань!

“Вітаю всіх освітян, батьків, учнів та всіх мешканців нашої громади із Днем знать! Перші серйозні кроки нашої самостійної громади ми робимо в напрямі освіти. Оскільки діти – це наше головне! Ми вже зробили ремонти в наших дитсадках, створили відділ освіти, готуємося до передачі нам від району у наступному році всіх закладів освіти. У нас в громаді ми зробимо для дітей всі умови для їх здоров’я, зростання, розвитку” – привітав Андрій Ботанін, Мішково-Погорілівський сільський голова.

Також, він особисто привітав свою шкільну вчительку, нині директорку Мішково-Погорілівської опорної школи Світлану Горик.

 

Начальниця відділу освіти, молоді та спорту Мішково-Погорілівської сільської ради Марина Юрченко привітала колег-освітян із Днем знань. Ось, що вона написала у групі “Освітній прості Мішково-Погорілівської ОТГ”:

Шановні друзі-колеги!
Щиро вітаю вас з початком нового навчального року.
Хочу побажати всім міцного здоров’я, творчих, професійних успіхів, натхнення й гарних результатів власної праці.
Ми з вами щасливі люди))) Ми є учасниками історичних подій, які ввійдуть у Всесвітню історію. Ми живемо тут і зараз., в цьому світі, в цій країні, в цьому селі…. Проте, всі ми різні, унікальні, кожен сприймає реальність по-своєму. Але ж нездоланними, корисними нашим учням та батькам ми можемо бути лише за умов взаємодовіри, взаємодопомоги, взаємоповаги та постійному професійному зростанню. Адже як у казці: «Коли-небудь запитають, а що Ви, власне, можете пред’явити? І жодні зв’язки не допоможуть зробити ніжку маленькою, душу – великою, а серце – справедливим …”
Ми не чарівники. Ми тільки вчимося. Але заради тих, кого ми любимо, за кого відповідальні, ми, безперечно, здатні на будь-які дива.
Тож нехай наша спільна мудрість стане провідною зіркою у новий навчальний рік. Нехай він буде щасливим для кожної школи, садочка, НВК і для кожного з нас.
Успіху вам!

Поділитися записом

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на vk
Поділитися на odnoklassniki
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email