Офіційний сайт Мiшково-Погорiлiвської сільської ради

Профілактика правопорушень серед неповнолітніх!

Особливості підліткового періоду, розглядаються як кризові та пов’язані з перебудовою в трьох основних сферах: тілесній, психологічній та соціальній. В цей період, вони стикаються з чисельними психологічними проблемами: стають незалежними від батьків, вчаться правильно будувати свої взаємини з однолітками, виробляють для себе комплекс етичних принципів, розвиваються інтелектуально, набувають почуття індивідуальної та колективної відповідальності.

Злочинцями стають як безпритульні, вихідці із неблагополучних сімей, так і цілком педагогічно та матеріально благополучних. Причиною підліткової злочинності найчастіше є неналежний догляд за дітьми батьків або їхня відсутність, зниження рівня життя, які з втратою прибутку втрачають і моральні цінності, також згубний вплив телебачення та Інтернету справляє негативний вплив на неповнолітніх.

Великого значення набуває профілактика протиправної поведінки серед дітей і підлітків. Важливо на ранніх етапах запобігти поширенню злочинності серед підлітків, не допустити поширення культу насильства і жорстокості в сім’ях, школах.

Особливе місце має рання профілактика, яка має розпочинатися вже з раннього віку, коли закладаються основи характеру, поведінки. В дітях треба сформувати певні суспільні цінності: політичні, правові, ідеологічні, економічні, соціальні.

Саме в дитячі роки людина потребує найбільшої уваги та захисту. Від ставлення до дітей , розуміння їхніх проблем, інтересів та потреб залежить не тільки доля кожної конкретної дитини, а й розвиток суспільства в цілому.

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email
Перейти до вмісту