Офіційний сайт Мiшково-Погорiлiвської сільської ради

Щодо облаштування пам’ятника в с. Зайчівське

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі

(Технічне завдання)

 

Облаштування території прилеглої до пам’ятника Скорботна мати по вул. Мічуріна в с-щі Зайчівське Миколаївської області (ДК 021:2015: 45233253-7 Влаштування тротуарного покриття)

Місце поставки товару, виконання робіт, надання послуг:

вул. Мічуріна в с-щі Зайчівське Миколаївського району Миколаївської області

Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: Підрядник розпочне надавати послуги з моменту підписання договору по «25» грудня 2021 року.

Всі матеріали та обладнання повинні бути сертифіковані, схвалені та безпечні для використання.

  1. Учасник повинен виконувати послуги, що передбачені в технічному завданні, з матеріалів, які повинні бути якісними та відповідати вимогам, встановленим ДСТУ, КНУ, ДБН національних стандартів та чинному законодавству.

Учасник визначає ціни (із змінами та доповненнями), з урахуванням всіх видів та обсягів робіт, що повинні бути виконані. Ціна пропозиції повинна включати всі витрати Учасника, зокрема сплату податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, вартість матеріалів, страхування, інші витрати.

  1. У разі виконання послуг неналежної якості, Учасник зобов’язується за свій рахунок у термін 5 робочих дні з дати отримання повідомлення від Замовника, усунути недоліки.
  2. Під час виконання договору підряду Учасник зобов’язується дотримуватися передбачених чинним законодавством вимог щодо застосування заходів із захисту довкілля.
  3. Всі роботи виконуються на підставі дефектного акту.

 

Примітка.

У разі, коли в описі предмета закупівлі містяться посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, то разом з цим враховувати вираз “або еквівалент”.

 

ДЕФЕКТНИЙ АКТ

 

На Облаштування території прилеглої до пам’ятника Скорботна мати по вул. Мічуріна в с-щі Зайчівське Миколаївської області

Умови виконання робіт

 

Об’єми робіт

ч.ч.

Найменування робіт і витрат Одиниця виміру Кількість Примітка
1 Улаштування дорожніх корит коритного профілю з застосуванням екскаваторів, глибина корита до 250мм м2 107  
2 Улаштування основ та покриттів з піщано – гравійних сумішей оптимального гранулометричного складу одношарових, товщиною 12 см під поребрик м2 16,2  
3 Установлення бетонних поребриків на бетонну основу м 54  
4 Улаштування основи тротуарів із щебенево – піщаної суміші С7 за товщини шару 12 см м2 107  
5 Улаштування покриття з фігурних елементів мощення з приготуванням піщано – цементної суміші тротуарів, товщина плитки 45мм м2 107  

 

 

Очікувана вартість закупівлі становить 102 959,00 грн. з ПДВ.

Кінцевий строк подання пропозицій по відповідній закупівлі визначено 15 грудня 2021 року об 23:59 год.

Відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» оголошення про проведення спрощеної закупівлі, відповідна документація та проект договору оприлюднені на веб порталі Уповноваженого органу з питань закупівель за наступним посилання: https://zakupki.prom.ua/gov/tenders?q= UA-2021-12-07-018578-c

 

 

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email
Перейти до вмісту