Відбулося перше засідання новоствореного відділу освіти Мішково-Погорілівської сільської ради

За словами Мішково-Погорілівського сільського голови Андрія Ботаніна, який відкрив зустріч у форматі круглого столу, об’єднана громада має покращити надання мешканцям освітніх послуг і заради цього створено орган управління – відділ освіти. Довід інших об’єднаних громад говорить про те, що як тільки вони самі починають розпоряджатися коштами на освіту, то їх використання стає значно ефективнішим.

«Ми розпочали свою роботу з методичного напряму діяльності, організаційних питань, для того, щоб комфортно увійти в навчальний рік і підготуватися до формування бюджету на наступний рік, враховуючи стан закладів освіти, їх потреб, щоб максимально ефективно підготувати систему освіти й бюджет наступного року зі всіма видатками на освіту, – пояснив сільський голова та додав, – Дитячі садочки ми вже давно утримаймо за кошти громади. Цьогоріч провели капітальний ремонт у Каравелівському, Зайчівському, Капустянському. Все для того, щоб мешканці колишньої Коларівської сільської ради відчували себе, що це і їх громада».

Голова відділу освіти, культури, молоді та спорту Мішково-Погорілівської сільської ради Марина Юрченко провела з колегами у форматі круглого столу першу робочу зустріч, на який було обговорено основні напрями розвитку освіти об’єднаної громади на найближчий час та закликала до творчості, яке є запорукою формування успішної моделі розвитку освіти громади.

 

Під час роботи також було обговорено про впровадження системи НАССР у закладах освіти, де своїм досвідом ділилась директор Мішково-Погорілівської опорної школи Світлана Горик. Також, про організований початок навчального року у закладах освіти розповіла головний спеціаліст відділу освіти Тетяна Запорожець, про організацію співпраці з навчальними закладами та громадськістю Ірина Криницька.

Робоча зустріч із головою Мішково-Погорілівської громади Андрієм Ботаніним, начальником відділу освіти громади Мариною Юрченко, працівниками відділу та завідуючими дитячих садків і директорів шкіл пройшла у дружньому колі.

 

 

 

 

Поділитися записом

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на vk
Поділитися на odnoklassniki
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email