Оприлюднення Плану соціально-економічного розвитку Мішково-Погорілівської сільської ради

МІСІЯ ГРОМАДИ

Мішково-Погорілівська громада – це живописний край вздовж річки Інгул, де степи поєднуються з пролісками та річковою долиною. Край Північного Причорномор’я з родючими чорноземами, мальовничими куточками, чарівною природою з рідкісними видами рослин та тварин, з багатовіковою історією. В громаді мешкають працьовиті та патріотичні люди, які прагнуть збереження свого рідного дому та розвитку своєї громади в соціально-економічному плані. Громада розташована поруч із містом Миколаєвом.

БАЧЕННЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

Знаходження балансу та між збереженням чистоти довкілля, традиціями, комфортністю проживання, а також соціально-економічним розвитком, створенням підприємств та робочих місць, розвитком інфраструктури та бізнесу, наданням якісних послуг. Стратегічне бачення у практичному втіленню цього балансу в розвитку громади.

ПРІОРІТЕТИ

  • Соціально-орієнтована громада, яка створює середовище соціального благополуччя для своїх жителів.
  • Громада з розвиненою освітньою, медичною та побутовою сферою.
  • Комфортна громада, яка досягла високої якості життя, оздоровлення та відпочинку свої громадян, які мають сильне почуття гордості і впевненості в майбутнє.
  • Мішково-Погорілівську громада є центром зеленого туризму, центром проведення масових заходів культурно-розважального напряму.
  • Підвищення ефективності влади громади через розвиток комунікації із мешканцями.

Документ повністю

Поділитися записом

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на vk
Поділитися на odnoklassniki
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email