Офіційний сайт Мiшково-Погорiлiвської сільської ради
Офіційний сайт Мiшково-Погорiлiвської сільської ради

Оголошення відбору суб’єктів оціночної діяльності

Мішково-Погорілівська сільська рада оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки ,що знаходиться в комунальній власності сільської ради,що підлягає викупу.

1.Інформація про земельну ділянку:

Кадастровий номер: 4823383000:03:075:0003

Площа  0,0128 га по вул. Миру,7-а в селі Мішково-Погорілове Миколаївського району Миколаївської області ,на якій розташовано об’єкт нерухомого майна приватної власності : магазин,реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна : 1173721748233 згідно Витяга з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 15.02.2017р.. та технічного паспорту на магазин ,виготовленого 21.11.2016р.. ТОВ «Бюро Генерального Планування».

  1. Дата проведення конкурсу 09.11.2021р. о 13.00 в приміщенні Мішково-Погорілівської сільської ради по вул. Миру,38 в селі Мішково-Погорілове Миколаївського району Миколаївської області.
  2. Кінцевий термін подання документів 26.10.2020р.
  3. Кваліфікаційні вимоги до учасників: наявність досвіду (вимоги щодо практичного досвіду з оцінки майна, зокрема подібного майна).
  4. Суб’єкти оціночної діяльності, які бажають взяти участь в оголошеному конкурсі, подають до сільської ради заяву на участь у конкурсі за встановленою формою (додається) .

До заяви додаються:

– копії установчих документів претендента;

– нотаріально посвідчену копію ліцензії та сертифікату на право здійснення оціночної діяльності;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;

– конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з експертної оцінки земельної ділянки .

У разі невідповідності документів вимогам чинного законодавства, цього Положення, а також у разі подання неповного пакета документів, заява на участь у конкурсі не розглядається.

Суб’єкт оціночної діяльності несе відповідальність за достовірність поданої ним інформації та документів.

Контактні телефони (0512) 68-65-44 ; (0512) 68-64-49.

Адреса для подання документів : вул. Миру,38 в с. Мішково-Погорілове Миколаївського  району Миколаївської області.

Електронна пошта: mishkovo.pogorilivska.sr@gmail.com

 

Виконавчий комітет

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email
Перейти до вмісту