Андрій Ботанін: Ми як об’єднана громада не отримали від Кабміну всі фінансові інструменти, але і своїми силами вже багато чого спромоглася

Мішково-Погорілівський сільський голова Андрій Ботанін в етері ТРК НІС-ТВ у програмі «Добрий вечір» разом з автором та ведучим програми Віталієм Мехедою обговорили життя новоутвореної Мішково-Погорілівської об’єднаної громади.

Обговорили об’єднання районів, що вдалося і не вдалося зробити, труднощі розвитку громади. Зокрема, головні труднощі склалися не через карантин, а через те, що Кабмін не вніс зміни та не перевів Мішково-Погорілівську ОТГ на прямі міжбюджетні відносини. Неотримання освітньої, медичної, інфраструктурної субвенції, а головне – 60% податку із доходів фізичних осіб (головний ресурс розвитку громади) зменшує фінансові можливості ОТГ та, відповідно, не дає можливості реалізувати ті плани із покращення соціально-економічного розвитку громади. Все ж таки багато чого зробити вдалося.

Андрій Ботанін підкреслив, що завжди дотримується домовленостей і обіцянок. Попри складність зазначеної ситуації із неотриманням повного обсягу фінансових інструментів від Кабміну та існування досі окремими бюджетами сільських рад, вдалося зробити головне, дотримуючись попередніх домовленостей із депутатами Мішково-Погорілівської та Коларівської сільських рад – реалізувати передбачені ними програми та проєкти.

«Були побоювання, що депутатів приєднаної Коларівської сільської ради 6, а наших – 16. Що буде домінування, буде перетягування, що центр буде, користуючись більшістю, перетягувати на себе, але ми всі свої, скажімо так, джентльменські домовленості виконали, даючи можливість розвивати проєкти», – підкреслив голова Мішково-Погорілівської об’єднаної громади Андрій Ботанін.

Більш докладно про цю зустріч за посиланням:

Поділитися записом

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на vk
Поділитися на odnoklassniki
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email